Loft
Göl

Müsait Odalara Bak

Loft - Göl

  • Maksimum: 2 Kişilik
  • Oda Genişliği: 30 M2
  • Manzarası:Göl
  • Adet Yatak: 1
Loft odalarımızın, müşterilerimizde maksimum memnuniyeti sağlamasının en belirgin özelliği, odanın kendisine ait bir asma kata sahip olması. Misafirlerimiz olarak, ferahlığınızı yüksek seviyeye çıkarmak adına, odalarımız, son derece geniş ve yüksek bir tavana sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Çift kişilik yatak ile değerlendirmeyi uygun gördüğümüz asma kat, zeminden yüksek tavana kadar uzanan cam sayesinde, yatağınızda gölün manzarasını seyredebilirsiniz. Odanıza ait balkonunuzda gecenin ve gündüzün keyfini ayrı ayrı yaşayabileceğiniz Loft odalarımızda, cam kenarında bulunan küvet ile anın tadını çıkartabilirsiniz.

 Loft odalarımıza giriş yaptığınız anda yüksek tavanın ferahlığını, göl manzarasının keyfini, hem yatağınızda, hem koltuğunuzda, hem balkonunuzda, hem de geniş camımızın bitişiğinde bulunan küvetin rahatlığı hissedeceksiniz. Sakarya’ nın en meşhur manzaralarından biri olan Sapanca Gölü, Loft odalarımızın konforu ile birleşince vazgeçilmez bir hal alıyor. 

 Loft odalarımızın sizlere sağlayacağı konfor ile, yoğun olarak hissedeceğiniz keyif ve ferahlık duygusuyla birlikte hayata mola verin. İçmekten en fazla keyif aldığınız kahvenizi göl manzaralı balkonunuzda için, dinlemekten en çok keyif aldığınız müziğin tadını zeminden tavana kadar uzanan camınızın kenarında bulunan küvetinizde çıkarın, sonunu en fazla merak etiğiniz kitabı yüksek tavanlı salonunuzun rahat koltuklarında okuyun, uyumadan önce gezdiğiniz kanalları, asma katta bulunan yatağınızdan gezin. Ardından yatağınızın hakkını huzurlu bir uykuyla verin. Güne enerjik başlamanız için, suya vuran güneş ışığının, gölün etrafındaki yeşillikle olan güzel uyumlu manzaramız, elinden geleni yapacaktır.