OTELİMİZ

Otelimize Hoşgeldiniz

 Eski Saraçoğlu tesisleri olarak bilinen lokasyonda kurmuş olduğumuz Hotel Dellago Luxury by Saraçoğlu ismiyle hizmete açıldık. Geçmişten bu yana sıklıkla ismini duyduğunuz meşhur lokasyonun hakkını maksimum konfor ile veriyoruz. Müşteri memnuniyeti garantisi verdiğimiz Dellago Hotel' de, Sakarya' nın en meşhur manzaralarından birisi olan Sapanca Gölü' nün keyfini sonuna kadar çıkarın. 
 
  Dellago Hotel olarak her isteğinizi karşılayabilecek düzeyde odalarımız ile uzun ve kısa vadede sizleri memnun etmek için buradayız. Sapanca manzarasının keyfini en güzel şekilde çıkarmanız için her şey hazır. Kendine ait asma katı bulunan Loft odalarımız, cam kenarında bulunan jakuzide keyif yapabileceğiniz Executive odalarımız, kendine ait bir bahçesi bulunan Garden Deluxe villalarımız, genişliği ile nam salan Superior odalarımız sizleri bekliyor. 

 Eski adıyla Saraçoğlu olan lokasyon geçmişte bir dinlenme tesisi idi. Sibel Can' ın ilk sahne aldığı yer olarak da bilinir. Lokasyonun bir diğer göze çarpan özelliği ise, Koç Holding' in kurucusu olan Vehbi Koç' un, Türkiye'de türüne nadir rastlanan bir ağaç türünü bu alana diktirmiş olması. Lokasyonun doğal güzelliklerini bozmadan restore ettiğimiz, uzun bir tadilat sürecinden geçerek sonunda sizlere hizmete açtığımız Dellago Hotelde, en kısa zamanda sizleri misafir etmek istiyoruz. 

 Üstelik Dellago Hotel' e sadece konaklama için gelmek zorunda değilsiniz. Restaurantımızda bir aile yemeği yiyebilir, iş görüşmlerinizi gerçekleştirebilir, yakında hizmete açacağımız alanlarımızda düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şehrin kargaşasından uzak otelimize 7/24 ulaşabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

7/24 Oda Servisi

Kahvaltı

Transfer Hizmeti

A La Carte Restaurant

Rahat Odalar